کانون فرهنگی آموزش قلم چی
صفحه اصلی
بورسیه
بورسیه
بورسیه
نکاتی مهم برای دانش آموزان بورسیه
فراخوان ثبت نام دانش آموزان بورسیه
ساخت مدارس و کتابخانه ها
اخبار بنیاد قلم چی
خبرنامه بنیاد قلم چی
هوشمند سازی مدارس
مقطع شما
صفحه مقطع شما
دوازدهم ریاضی
دوازدهم تجربی
دوازدهم انسانی
هنر
زبان
دهم ، یازدهم و دوازدهم هنرستان
دهم ، یازدهم و دوازدهم معارف
یازدهم رياضي
یازدهم تجربی
یازدهم انسانی
دهم ریاضی
دهم تجربی
دهم انسانی
نهم
هشتم
هفتم
ششم دبستان
پنجم دبستان
چهارم دبستان
سوم دبستان
دوم دبستان
اول دبستان و پیشدبستانی
آزمون های کانون
دانلود برنامه راهبردی آزمون ها
نفرات برتر آزمون ها
برنامه راهبردی
دانلود برنامه راهبردی
برنامه راهبردی
شهر شما
صفحه اختصاصی شهر شما
شهر خود را انتخاب کنید
آدرس نمایندگی های کانون
پشتیبان های شهر شما
نفرات برتر کنکور شهر شما
اسامی قبولی های تیزهوشان ششم
اسامی قبولی های تیزهوشان و نمونه دولتی نهم
جشن تجلیل از رتبه های برتر کنکور
قبولی های کنکور شهر شما
تصاویر قبولی های تیزهوشان و نمونه دولتی
صفحه شخصی شما
دانش آموزان کانونی
صفحه شخصی دانش آموزان
دبیران
صفحه شخصی دبیران
همراهان کانون - غیر کانونی ها
صفحه شخصی غیر کانونی ها
ثبت نام
بورسیه
ثبت نام دانش آموزان بورسیه
آزمون های حضوری
پیش ثبت نام اینترنتی
ثبت نام ویژه طرح حکمت
ثبت نام ویژه طرح حکمت
ثبت نام در سایت
ثبت نام و شرکت غیرحضوری در آزمون ها
کتاب
کتاب های کانون فرهنگی آموزش
آشنایی با کتاب های کانون
فروشگاه آنلاین کتاب
کتاب های سه سطحی
کتاب های سبز
نمونه سوال
نمونه سوال امتحانی
دانلود نمونه سوال امتحانی
مصاحبه
مشاوره
مقالات مشاوره ای
جلسه نفرات برتر
مقاله ها و سخنان کاظم قلم چی
مجله آزمون
دانلود آرشیو مجله آزمون
مصاحبه
گفتگوی کاظم قلم چی با برترها
گفتگو با قبولی های تیزهوشان
گفتگو با دانش آموزان برتر
گفتگو با قهرمانان پیشرفت
گفتگو با قهرمانان پیوستگی
کنکور 1403
مطالب ویژه کنکوری ها
اخبار کنکور 1403
گفتگو با رتبه های برتر کنکور
مطالب درسی کنکوری ها
با چه رتبه ای در چه رشته ای قبول شدند ؟(تجربی)
با چه رتبه ای در چه رشته ای قبول شدند ؟(ریاضی)
بودجه بندی درس ها در کنکور
تخمین رتبه کنکور
کارنامه کنکور براساس رتبه
کارنامه کنکور براساس تراز کانونی
کارنامه کنکور بر اساس رشته و دانشگاه
تحلیل و پاسخ کنکور 1403
راهنمای انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته ریاضی
انتخاب رشته تجربی
انتخاب رشته انسانی
انتخاب رشته هنر
انتخاب رشته زبان
رتبه های برتر کنکور
رتبه های برتر کنکور 1401
نفرات برتر کنکور 1401 شهر شما
قبولی های کنکور 1401 شهر شما
قبولی های کنکور 1401
نفرات برتر کانون از سال 80 تا 1401
گفتگو با رتبه های برتر کنکور
برترهای کنکور
رتبه های برتر کنکور از سال 80 تا 1401
رتبه های برتر کشوری از 80 تا 1401
رتبه های برتر ریاضی از 80 تا 1401
رتبه های برتر انسانی از 80 تا 1401
رتبه های برتر تجربی از 80 تا 1401
رتبه های برتر هنر از 80 تا 1401
رتبه های برتر زبان از 80 تا 1401
رتبه های برتر کنکور
رتبه های برتر کنکور 1401
نفرات برتر کنکور 1401 شهر شما
قبولی های کنکور 1401
گفتگو با رتبه های برتر کنکور
قبولی های کانون در گروه انسانی رشته ی حقوق
بازگشت به لیست رشته ها
36 نفر قبولی های دانشگاه گیلان - رشت در رشته ی حقوق
17نفر 2 سال یا بیشتر دانش آموز کانون بوده اند
بیش از 5 سال دانش آموز کانون
1 نفر
3 سال دانش آموز کانون
4 نفر
2 سال دانش آموز کانون
12 نفر
1 سال دانش آموز کانون
19 نفر
حقوق
دانشگاه تهران
28
دانشگاه شهید بهشتی - تهران
33
دانشگاه الزهرا(س) - تهران
10
دانشگاه علامه طباطبایی - تهران
14
دانشگاه شیراز
38
دانشگاه فردوسی - مشهد
19
دانشگاه تهران (محل تحصیل قم)
17
دانشگاه شاهد - تهران
10
دانشگاه یزد
29
دانشگاه اصفهان
30
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) - قزوین
11
دانشگاه بوعلی سینا - همدان
21
دانشگاه قم
16
دانشگاه تبریز
15
دانشگاه مازندران - بابلسر
42
دانشگاه گیلان - رشت
36
دانشگاه سمنان
12
دانشگاه کاشان
10
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز
9
دانشگاه شهید چمران اهواز
17
دانشگاه حکیم سبزواری - سبزوار
14
دانشگاه زنجان
15
دانشگاه آیت اله حایری - میبد
15
دانشگاه شهرکرد
12
دانشگاه بجنورد
19
دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ - تهران
10
دانشگاه بیرجند
24
مجتمع آموزش عالی گناباد
11
دانشگاه مراغه
15
دانشگاه رازی کرمانشاه
20
دانشگاه کردستان - سنندج
29
دانشگاه حضرت معصومه (ع) - ویژه خواهران - قم
23
دانشگاه لرستان - خرم آباد
14
دانشگاه آیت الله بروجردی - بروجرد
21
دانشگاه زابل
18
دانشگاه ملایر
26
دانشگاه غیرانتفاعی ارشاد - دماوند (محل تحصیل تهران)
6
دانشگاه غیرانتفاعی مفید(ره) - قم
11
دانشگاه تهران (محل تحصیل کیش)
7
دانشگاه غیرانتفاعی آل طه - تهران (ویژه خواهران)
7
دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) - مشهد
20
دانشگاه غیرانتفاعی شهید اشرفی اصفهانی - اصفهان
10
دانشگاه غیرانتفاعی شمال - آمل
25
دانشگاه غیرانتفاعی صدرالمتالهین - تهران (ویژه برادران)
7
دانشگاه غیرانتفاعی خراسان - مشهد
14
دانشگاه غیرانتفاعی شاندیز - مشهد
9
دانشکده غیرانتفاعی رفاه - تهران ویژه خواهران
2
دانشگاه غیرانتفاعی طلوع مهر - قم
5
دانشگاه غیرانتفاعی ارشاد - دماوند (محل تحصیل دماوند)
6
دانشگاه غیرانتفاعی کار (محل تحصیل قزوین)
17
دانشگاه غیرانتفاعی فاطمیه - شیراز (ویژه خواهران)
6
دانشگاه غیرانتفاعی هشت بهشت - اصفهان
9
دانشگاه شیراز
14
دانشگاه غیرانتفاعی علامه محدث نوری - نور
20
دانشگاه غیرانتفاعی فیض الاسلام - خمینی شهر اصفهان (ویژه خواهران)
3
دانشگاه غیرانتفاعی طبرستان - چالوس
14
دانشگاه غیرانتفاعی اشراق - بجنورد
7
دانشگاه غیرانتفاعی روزبهان - ساری
7
دانشگاه غیرانتفاعی ادیب مازندران - ساری
7
دانشگاه غیرانتفاعی هراز - آمل
12
دانشگاه غیرانتفاعی فروردین - قائم شهر
9
دانشگاه زابل
4
دانشگاه غیرانتفاعی حکیم نظامی - قوچان
1
حقوق-دانشگاه گیلان - رشت
تقى زاده ولدى نيوشا
از رشت
5 سال از سوم راهنمايي
روزانه
ميرزا آقازاده ياسورى زيبا
از كلاچاي و رحيم آباد
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
محمودى نورودى محمدطاها
از رشت
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
انصارى داريان آيسان
از لاهيجان
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
موسوى نژاد معصومه السادات
از رودسر
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
عليزاده زهره
از لنگرود
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
آذرپور معصومه
از لنگرود
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
نورى نوده محمد
از رضوانشهر
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
ميرموسوى سيدمهدى
از لنگرود
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
هادى پور لاكمه سرى فاطمه
از لاهيجان
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
رشيدى اميرحسين
از رشت
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
باكوئى كتريمى سميرا
از ساري
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
على نياى باوفا زهرا
از فومن
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
دوست يساولباشى حسين
از مشهد
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
خوبان
از آستارا
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
توكل كوثرى سيدعرفان
از يزد
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
فرهنگ غزاله
از رشت
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
قلندرى شمامى طاهر
از رودبارمنجيل
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
پورامام اله بخش محله
از رضوانشهر
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
اكرامى هير
از چابكسر
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
بخشى زينب
از رشت
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
آذرى تيل مرتضى
از رشت
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
قاسمى تجن گوكه عليرضا
از لاهيجان
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
رستگار فرشته
از رشت
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
مجاهد حامد
از تنكابن
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
حسين زاده روشن آبسرى ميلاد
از كلاچاي و رحيم آباد
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
نريمانپناه راد
از رودبارمنجيل
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
حسين پور محمدجواد
از رشت
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
نوروز زاده ملك فاطمه
از كلاچاي و رحيم آباد
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
معافى مهدى
از ساري
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
هدايتى صديقه
از ساري
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
عاشقيان سميرا
از آمل
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
احمدى ياسين
از رشت
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
صفرى فاطمه
از رشت
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
كوه نورد ماهر وحيد
از لاهيجان
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
كاويانى كمنى اميرمحمد
از رودسر
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
Menu