کانون فرهنگی آموزش قلم چی
صفحه اصلی
بورسیه
بورسیه
بورسیه
نکاتی مهم برای دانش آموزان بورسیه
فراخوان ثبت نام دانش آموزان بورسیه
ساخت مدارس و کتابخانه ها
اخبار بنیاد قلم چی
خبرنامه بنیاد قلم چی
هوشمند سازی مدارس
مقطع شما
صفحه مقطع شما
دوازدهم ریاضی
دوازدهم تجربی
دوازدهم انسانی
هنر
زبان
دهم ، یازدهم و دوازدهم هنرستان
دهم ، یازدهم و دوازدهم معارف
یازدهم رياضي
یازدهم تجربی
یازدهم انسانی
دهم ریاضی
دهم تجربی
دهم انسانی
نهم
هشتم
هفتم
ششم دبستان
پنجم دبستان
چهارم دبستان
سوم دبستان
دوم دبستان
اول دبستان و پیشدبستانی
آزمون های کانون
دانلود برنامه راهبردی آزمون ها
نفرات برتر آزمون ها
برنامه راهبردی
دانلود برنامه راهبردی
برنامه راهبردی
شهر شما
صفحه اختصاصی شهر شما
شهر خود را انتخاب کنید
آدرس نمایندگی های کانون
پشتیبان های شهر شما
نفرات برتر کنکور شهر شما
اسامی قبولی های تیزهوشان ششم
اسامی قبولی های تیزهوشان و نمونه دولتی نهم
جشن تجلیل از رتبه های برتر کنکور
قبولی های کنکور شهر شما
تصاویر قبولی های تیزهوشان و نمونه دولتی
صفحه شخصی شما
دانش آموزان کانونی
صفحه شخصی دانش آموزان
دبیران
صفحه شخصی دبیران
همراهان کانون - غیر کانونی ها
صفحه شخصی غیر کانونی ها
ثبت نام
بورسیه
ثبت نام دانش آموزان بورسیه
آزمون های حضوری
پیش ثبت نام اینترنتی
ثبت نام ویژه طرح حکمت
ثبت نام ویژه طرح حکمت
ثبت نام در سایت
ثبت نام و شرکت غیرحضوری در آزمون ها
کتاب
کتاب های کانون فرهنگی آموزش
آشنایی با کتاب های کانون
فروشگاه آنلاین کتاب
کتاب های سه سطحی
کتاب های سبز
نمونه سوال
نمونه سوال امتحانی
دانلود نمونه سوال امتحانی
مصاحبه
مشاوره
مقالات مشاوره ای
جلسه نفرات برتر
مقاله ها و سخنان کاظم قلم چی
مجله آزمون
دانلود آرشیو مجله آزمون
مصاحبه
گفتگوی کاظم قلم چی با برترها
گفتگو با قبولی های تیزهوشان
گفتگو با دانش آموزان برتر
گفتگو با قهرمانان پیشرفت
گفتگو با قهرمانان پیوستگی
کنکور 1403
مطالب ویژه کنکوری ها
اخبار کنکور 1403
گفتگو با رتبه های برتر کنکور
مطالب درسی کنکوری ها
با چه رتبه ای در چه رشته ای قبول شدند ؟(تجربی)
با چه رتبه ای در چه رشته ای قبول شدند ؟(ریاضی)
بودجه بندی درس ها در کنکور
تخمین رتبه کنکور
کارنامه کنکور براساس رتبه
کارنامه کنکور براساس تراز کانونی
کارنامه کنکور بر اساس رشته و دانشگاه
تحلیل و پاسخ کنکور 1403
راهنمای انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته ریاضی
انتخاب رشته تجربی
انتخاب رشته انسانی
انتخاب رشته هنر
انتخاب رشته زبان
رتبه های برتر کنکور
رتبه های برتر کنکور 1401
نفرات برتر کنکور 1401 شهر شما
قبولی های کنکور 1401 شهر شما
قبولی های کنکور 1401
نفرات برتر کانون از سال 80 تا 1401
گفتگو با رتبه های برتر کنکور
برترهای کنکور
رتبه های برتر کنکور از سال 80 تا 1401
رتبه های برتر کشوری از 80 تا 1401
رتبه های برتر ریاضی از 80 تا 1401
رتبه های برتر انسانی از 80 تا 1401
رتبه های برتر تجربی از 80 تا 1401
رتبه های برتر هنر از 80 تا 1401
رتبه های برتر زبان از 80 تا 1401
رتبه های برتر کنکور
رتبه های برتر کنکور 1401
نفرات برتر کنکور 1401 شهر شما
قبولی های کنکور 1401
گفتگو با رتبه های برتر کنکور
قبولی های کانون در گروه ریاضی رشته ی مهندسی برق
بازگشت به لیست رشته ها
81 نفر قبولی های دانشگاه تبریز در رشته ی مهندسی برق
57نفر 2 سال یا بیشتر دانش آموز کانون بوده اند
بیش از 5 سال دانش آموز کانون
6 نفر
4 سال دانش آموز کانون
3 نفر
3 سال دانش آموز کانون
14 نفر
2 سال دانش آموز کانون
34 نفر
1 سال دانش آموز کانون
24 نفر
مهندسی برق
دانشگاه صنعتی شریف - تهران
79
دانشگاه تهران
47
دانشگاه صنعتی امیرکبیر - تهران
69
دانشگاه علم و صنعت ایران - تهران
53
دانشگاه شهید بهشتی - تهران
26
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - تهران
37
دانشگاه صنعتی اصفهان
71
دانشگاه شهید بهشتی (شهیدعباسپور)
16
دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - تهران (رشته های دارای تعهد به آموزش و پرورش)
63
مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور
8
دانشگاه الزهرا(س) - تهران
4
دانشگاه شیراز
33
دانشگاه اصفهان
19
دانشگاه فردوسی - مشهد
56
دانشگاه شاهد - تهران
4
دانشگاه صنعت نفت (محل تحصیل اهواز)
11
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) - قزوین
22
دانشگاه صنعتی شیراز
21
دانشگاه بوعلی سینا - همدان
31
دانشگاه تبریز
81
دانشگاه گیلان - رشت
47
دانشگاه یزد
43
دانشکده فنی وحرفه ای دختران تهران (دکتر شریعتی)
8
دانشگاه شهید چمران اهواز
37
دانشگاه صنعتی بابل
69
دانشگاه کاشان
39
دانشگاه صنعتی قم
20
دانشگاه قم
21
دانشگاه صنعتی امیرکبیر - تهران
6
دانشگاه شهید باهنر - کرمان
76
دانشگاه رازی کرمانشاه
28
دانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدان
16
دانشگاه صنعتی سهند - تبریز
44
دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ - تهران
11
دانشگاه صنعتی همدان
26
دانشگاه شهرکرد
17
دانشگاه ارومیه
49
دانشگاه اراک
15
دانشگاه زنجان
55
دانشگاه سمنان
35
دانشگاه ولی عصر(عج) - رفسنجان
11
دانشگاه اردکان
9
دانشگاه صنعتی شاهرود
30
دانشگاه ایلام
7
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز
19
دانشگاه یاسوج
11
دانشگاه صنعتی جندی شاپور - دزفول
47
دانشگاه گلستان - گرگان
16
دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل
30
دانشگاه صنعتی اراک
14
دانشگاه مازندران - بابلسر
23
دانشگاه صنعتی ارومیه
10
دانشگاه کردستان - سنندج
40
دانشگاه خلیج فارس - بوشهر
10
دانشگاه بجنورد
19
دانشگاه هرمزگان - بندرعباس
38
دانشگاه تخصصی فناوریهای نوین آمل
13
دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان
7
دانشگاه بناب
19
دانشگاه لرستان - خرم آباد
15
مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بویین زهرا
14
مرکز آموزش عالی اقلید
5
دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء - بهبهان
13
دانشگاه تفرش
20
دانشگاه صنعتی کرمانشاه
29
دانشگاه بیرجند
40
دانشگاه غیرانتفاعی صدرالمتالهین - تهران (ویژه برادران)
9
دانشگاه علم وفناوری مازندران-بهشهر
45
دانشگاه آیت الله بروجردی - بروجرد
20
دانشگاه دامغان
19
دانشگاه حکیم سبزواری - سبزوار
25
دانشگاه ملایر
19
دانشگاه گلستان - گرگان (محل تحصیل علی آباد کتول)
7
دانشگاه ارومیه (محل تحصیل خوی)
12
مرکز آموزش عالی لار
6
دانشگاه جیرفت
11
دانشگاه صنعتی سیرجان
29
مرکز آموزش عالی شهید مدرس - شهرضا
21
دانشگاه فسا
11
دانشگاه سلمان فارسی - کازرون
8
دانشگاه زابل
6
دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
8
دانشگاه نیشابور
8
مرکز اموزش عالی فیروزاباد
4
دانشگاه مهندسی فناوری های نوین - قوچان
24
دانشگاه صنعتی هویزه - سوسنگرد
14
دانشگاه ولایت - ایرانشهر
6
دانشگاه تربت حیدریه
22
دانشگاه غیرانتفاعی آل طه - تهران (ویژه خواهران)
8
دانشگاه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشید کاشانی - آبیک
7
دانشگاه غیرانتفاعی صنعتی سجاد - مشهد
20
دانشگاه غیرانتفاعی ابرار - تهران (ویژه خواهران)
5
دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) - مشهد
11
دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی - اصفهان
11
مجتمع آموزش عالی گناباد
7
مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
16
دانشگاه غیرانتفاعی پارسیان - قزوین بیدستان
1
مجتمع آموزش عالی سراوان
5
دانشگاه غیرانتفاعی علوم و فنون مازندران - بابل
22
دانشگاه غیرانتفاعی جهاددانشگاهی - خوزستان
20
دانشگاه غیرانتفاعی علامه رفیعی - قزوین
1
دانشگاه غیرانتفاعی البرز - قزوین
14
دانشگاه شیراز
15
دانشگاه غیرانتفاعی شهید اشرفی اصفهانی - اصفهان
7
دانشگاه غیرانتفاعی شهاب دانش - قم
14
دانشگاه غیرانتفاعی دارالفنون - قزوین
9
دانشگاه غیرانتفاعی پاسارگاد - شیراز
7
دانشگاه غیرانتفاعی علامه دهخدا - قزوین
6
دانشگاه غیرانتفاعی اروندان - خرمشهر
3
دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی
3
غیر انتفاعی علوم و توسعه پایدار آریا - ایوانکی
9
دانشگاه غیرانتفاعی زند دانش گستر - شیراز
7
دانشگاه غیرانتفاعی جهاددانشگاهی - اصفهان
4
دانشگاه غیرانتفاعی احرار - رشت
8
دانشگاه غیرانتفاعی اکباتان - قزوین
10
دانشگاه غیرانتفاعی خیام - مشهد
3
دانشگاه غیرانتفاعی کارون - اهواز
8
دانشگاه غیرانتفاعی پویش - قم
5
دانشگاه غیرانتفاعی کوثر قزوین
1
مهندسی برق-دانشگاه تبریز
نجفى
از خوي
8 سال از پنجم دبستان
روزانه
فكور علمدارى
از جلفا
8 سال از پنجم دبستان
نوبت دوم
عباسى
از جلفا
7 سال از اول راهنمايي
نوبت دوم
قنبرزاده عرفان
از تبريز
6 سال از دوم راهنمايي
روزانه
شميزى مروديزج
از تبريز
5 سال از سوم راهنمايي
روزانه
كنگرى
از تبريز
5 سال از سوم راهنمايي
نوبت دوم
اسدى شيشه گران
از اردبيل
4 سال از اول دبيرستان
روزانه
فاتحى
از مرند
4 سال از اول دبيرستان
نوبت دوم
مختارى اصل زاد محدثه
از تبريز
4 سال از اول دبيرستان
روزانه
صمدى
از تبريز
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
رنجبريه
از تبريز
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
اشترى گرگرى
از جلفا
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
نبى زاده اسفنجانى
از اسكو
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
جسوريان عليرضا
از تبريز
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
باقرى اشكان
از بستان آباد
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
ملكى
از ملاير
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
جاويد
از خسروشاه
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
شكرى مهدى
از مراغه
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
ستارى
از تبريز
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
رجب زاده
از تبريز
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
حسين زاده سلطان احمدى پيمان
از اروميه
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
زنجانى
از تبريز
3 سال از دوم دبيرستان
نوبت دوم
قاسمى كلشلو مهسا
از تبريز
3 سال از دوم دبيرستان
روزانه
رضوى خواه
از اروميه
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
قاسمى افشار يوسف
از مرند
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
جهان ور پيله رود محمد
از اردبيل
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
قاسمى چهل گز عرفان
از اردبيل
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
جعفرخانى هادى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
على زاده
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
ايلغمى خسروشاهى
از خسروشاه
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
شكرانى
از مرند
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
خدايى هادى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
هاشم زاده عرفان
از ماكو
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
عزيزى نگين
از مريوان
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
رحيميان محمد
از عجب شير
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
ابراهيمى درخشان
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
سعيدمنير عطاالله
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
عيوضلو
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
جبارى برهانى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
كريم خانى
از خوي
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
سيفى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
اشرفيان بناب
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
جنت دوست
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
رستمى
از بناب
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
عالى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
شيرمحمدى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
اجلالى
از خسروشاه
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
بهرامى گوران آباد حسين
از نقده
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
نصرت خواه پويا
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
آراد
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
بابائى قزوينى
از زنجان
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
پناهى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
عليزاده بى پناه
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
حسىن اوغلى زراعتى
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
عبدالهى عبداله
از مهاباد
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
قادرى
از سنندج
2 سال از سوم دبيرستان
روزانه
محمدپور
از تبريز
2 سال از سوم دبيرستان
نوبت دوم
ابوطالبى
از مرند
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
حاصلى آبادى پوريا
از ملكان
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
طلعتى غلامرضا
از شبستر
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
الماسى حميدرضا
از زنجان
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
آخر
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
اقدم
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
موحد زگلوجه
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
خدايى
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
عيوضى اربط مهديه
از اسكو
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
رفيعى ملكى
از ملكان
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
فرجزاده تيمورلوئى
از آذرشهر
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
فلاح نژاد
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
داداشى فرخندى
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
چادرشبى خسروشاهى
از خسروشاه
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
دهقانى
از اردبيل
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
امامى پروين
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
حسن پور عظيم
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
لطفى
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
علمى خواه
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
جوادى مياردان
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
بهلولى اسكويى
از تهران
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
صفوى خلخالى سيدمهدى
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
التجائى صوفيانى رضا
از شبستر
1 سال از چهارم دبيرستان
روزانه
ميرزا آقالار
از تبريز
1 سال از چهارم دبيرستان
نوبت دوم
Menu